כלונסאות הינם יסודות המבנה ותפקידם הוא לקבע את המבנה לקרקע וכן לספק מענה למגוון בעיות הנוגעות לעומס ולסוג הקרקע.
כלונסאות הם עמודים או קורות המוחדרות אל הקרקע, כאשר חלקם העליון מחובר ליסודות המבנה האחרים.
שימוש בכלונסאות מהווה פתרון למגוון צרכים וייעודים בהם: מניעת שקיעת הבניין באדמה חולית או בוצית, אפשרות ליצירת בסיס איתן בקרקע סלעית, מניעת סכנה של קריסת קירות תומכים בתהליך הבנייה ועוד.
כלונסאות מחיר הינו פרמטר אשר נקבע בהתאם לסוג הכלונס והקרקע, העומק הדרוש בעת הקידוח ועוד וזאת לאחר בחינת מכלול הנתונים.
כלונסאות מחיר נקבע על ידי אנשי מקצוע ומהנדסים וחשוב לבחור בחברה מקצועית ובעל ניסיון בתחום.

קידוח כלונסאות מחיר – מכלול הפרמטרים הרלוונטיים

כלונסאות מחיר נקבע מתוך התייחסות ושקלול נתונים רלוונטיים ופרמטרים המשפיעים על אופי העבודה.
הגורם הרלוונטי הראשון הינו סוג הקרקע בה מתבצעת הקדיחה. ישנן קרקעות הנחשבות לקלות ופשוטות לקידוח לעומת קרקעות בעייתיות הדורשות מורכבות בעבודה.
בהתאם לסוג הקרקע ומידת ההשקעה בעבודת הקידוח, נקבע מחיר קידוח כלונסאות. לאחר שבררנו את סוג הקרקע ומאפייניה, יש לבחור את סוג הכלונסאות המתאים וזאת על סמך חישוב מידת העומס המופעל עליהם, סוג הקרקע, שכבות הקרקע השונות ועוד. הפרמטר השלישי הינו עומק הקידוח ובאופן טבעי, ככל שהקידוח הנדרש הינו עמוק יותר, כך כלונסאות מחיר הינו גבוה יותר.
לאחר בחירת סוג הכלונסאות, יש להתאים את קוטרם וזאת על פי הצורך הספציפי בבניית המבנה, ככל שקוטר הכלונסאות הינו גדול יותר, כך מחירם עולה.
היבט נוסף אשר אינו קשור באופן ישיר לעבודת הקידוח עצמה, הוא הגישה לאתר העבודה וסביבת העבודה. קידוח כלונסאות מצריך שימוש בכלים מיוחדים ולכן קלות הגישה של הציוד העבד לאתר הבנייה משפיע על מחיר העבודה.

עבודה איכותית ומקצועית ללא פשרות במחירים משתלמים ללא תחרות

בבואנו לברר כלונסאות מחיר עבור עבודת הקידוח, הרי שיש להביא בחשבון את מכלול השיקולים הרלוונטיים בהם מקצועיות העבודה והשגת תוצאות מיטביות החשובות ליציבות ועמידות המבנה.
חברת דנאל קידוחים פועלת החל משנת 1981 בתחום עבודות קידוח וקידוחי ביסוס הן למגזר הפרטי והן לעסקי ולציבורי.
בעזרת צוות עובדים מיומן, מנוסה ומקצועי ובאמצעות ציוד מודרני, מתקדם ומשוכלל, אנו מציעים ללקוחותינו שירות מקצועי ואיכותי ובמחירים משתלמים.
החברה דוגלת ומאמינה בשקיפות ושיתוף פעולה מלא עם הלקוח לאורך כל הדרך עד להשלמת המלאכה על הצד הטוב ביותר וזאת כאשר אנו שמים את טובת הלקוח בראש סדר העדיפויות שלנו.
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולקבל הצעת כלונסאות מחיר אטרקטיבית ומשתלמת.

לפרטים נוספים חייגו