קידוחי בנטונייט

קידוחי בנטונייט

זהו קידוח רטוב, המתבצע באמצעות אבקת בנטונייט ומים, היוצרת תמיסה בעלת משקל סגולי גבוה. התמיסה מוזרמת אל הכלונס הנקדח במשך כל הקידוח, ומפלס הבנטונייט שומר על יציבות דפנות הכלונס. כאשר החול שוקע, מוחדרים ברזל וצינור תרמי חלול, לתוכו ויוצקים את הבטון.

קידוח בנטונייט משמש לצורך ביסוס של מבנים בקרקע שהינה רכה באופן יחסי.
קרקע רכה ובלתי יציבה עלולה להוות סכנה וליצור חשש לקריסת הקרקע והמבנה במהלך ביצוע העבודות או לאחר השלמת המלאכה.
לשם הבטחת בטיחות המבנה והעבודה, שיטת קידוח בנטונייט מספקת מענה יעיל ואיכותי אשר הופך את אתר הבנייה לבטוח.
חומר הבנטונייט הינו חומר מינרלי שהינו תרכובת של נתרן וסידן.
חומר זה הינו בעל כושר איטום וספיגה גבוה ובזכות תכונות אלה הוא מאפשר לתמוך בכלונסאות בעומק הקרקע כאשר אנו מתמודדים עם אדמה רכה או בעייתית.

תרכובת מינרלית המקנה יציבות לעבודה בטוחה
קידוח בנטונייט כולל יצירת תרכובת סמיכה אותה יוצקים אל הקרקע אשר נחפרה, עם המגע בין החומר המינרלי ובין הקרקע, נוצרת אטימה של הקרקע ובכך נמנעת זליגה או קריסה שלה.
קידוח בנטונייט משמש בעבודות בקרקע קשה לקדיחה דוגמת אדמת חול.
קידוח בנטונייט הינו אפקטיבי ויעיל בעבודות ביסוס שונות בהן חתך הקרקע אינו יציב דיו וקיים חשש מקריסה ומופלת של דפנות הקידוח.
תרכובת הבנטונייט יוצרת לחץ הידרוסטטי בבור הקידוח על דופן הבור ובכך מונעת התמוטטות ומקנה יציבות החיוניות להמשך העבודה באופן בטוח.
הבנטונייט הינו חומר במרקם ג'לי אשר אינו חודר לאדמה בעת החפירה וכך נוצר מעין "בלון" השומר על יציבות הקרקע במהלך הקידוח.

הנחת יסודות בקרקע לא יציבה
קידוח בנטונייט נועד לאפשר ביצוע הנחת יסודות לבניין בקרקע המכילה אחוזים גבוהים של חול או מי תהום.
קרקעות מסוג זה נמצאות בסיכון גבוה לקריסה ולכן השימוש במינרל הייחודי והצמיגי מאפשר קדיחת בורות בבטיחות וביעילות אשר בהמשך משמשים להנחת יסודות הבניין או כלונסאות.
הבנטונייט הינו חומר אשר אינו מהווה גורם מפריע בעת עבודת הקידוח מצד אחד, אך הוא מונע מדפנות הבור מלקרוס ולסתום את בור הקידוח מהצד השני.

מענה מקצועי לכל עבודות הקידוח
חברת דנאל קידוחים הינה חברה מקצועית, מובילה ומנוסה בתחום הקידוח וקידוחי הביסוס.
אנו מספקים מגוון שירותים מקצועיים לקבלני בניין, חברות וארגונים ציבוריים ולקוחות פרטיים.
צוות החברה כולל אנשי מקצוע מיומנים ומובילים בתחומם ובשילוב של שימוש בטכניקות וציוד חדשניים ומשוכללים, אנו מספקים מענה איכותי ויעיל למגוון צרכים ועבודות גם בתנאים מורכבים ובעייתיים.
דנאל קידוחים שמה את טובת הלקוח בראש סדר העדיפויות ופועלת בשיתוף פעולה מלא עמו לאורך כל שלבי העבודה עד להשלמתה על הצד הטוב ביותר.

בין לקוחותינו

עם לקוחות החברה נמנים קבלני בניין וחברות גדולות המבצעות את מרב הפרויקטים הגדולים במשק, וכן לקוחות פרטיים, אדריכלים, מהנדסים, קבלני תשתיות ופיתוח ועוד.
להלן רשימה חלקית של כמה מלקוחותיה המרוצים של דנאל קידוחים, עבורם ביצעה החברה פרויקטים רבים בעבר וממשיכה לבצע פרויקטים חדשים בהווה:
אשטרום בע"מ, אגרוטופ, א. ארונסון, סולל בונה, אפריקה ישראל, פרימק, צרפתי שמעון, גל גדרה, אורתם סהר, תורג'מן, רגבים, י.ע.ז בע"מ, נפתלי ניסן ובניו, עמירם סיון, גיא & דורון לוי, א. דורי, אורתם מליבו, קיבוצים, משרדי ממשלה, משרד הביטחון ועוד.

נשמח לשמוע ממכם, שלחו לנו הודעה!

העמל 18, קרית מלאכי

שעות פעילות

ימים א-ה: 10:00-18:00
יום ו': סגור!
יום ש': סגור!

לפרטים נוספים חייגו