קידוח כלונסאות

קידוחי כלונסאות

עבודות בנייה מכל סוג שהוא מתחילות ברוב המקרים בקידוח בקרקע וזאת בהתאם למאפייניה ובמטרה להתאים את שיטת הקידוח הנכונה לסוג העבודה הנדרשת. פעולת הקידוח נועדה להחדיר לקרקע כלונסאות המהווים בסיס ליסודות המבנה.
כלונסאות הינם עמודי פלדה או בטון בעלי מידת שונות המותאמים לצרכי הבנייה ועומק הקידוח הדרוש. תפקידם של הכלונסאות הינו לקבע את המבנה העתידי לקרקע ולאפשר תמיכה בעומסים שונים של המבנה.

מאפייני ויתרונות השיטה

קידוחי כלונסאות מתבצע במקרים בהם ישנה תכנית להקמת מבנה רב קומות או מבנה צר וגבוה המחייבים תמיכה מרבית מן הקרקע.
קידוח כלונסאות משמש גם למטרת בנייה של בתים פרטיים או נמוכים במקרים בהם הקרקע אינה חזקה או יציבה דיה.
קידוחי כלונסאות מתבצע בהתאם לממצאים העולים מבדיקת מאפייני הקרקע הקודמת לתחילת העבודה.
הקידוח יכול להתבצע בשיטת קידוח בנטונייט וזאת כאשר מדובר בקרקע בעלת אחוז מזהמים גבוה, חול או מי תהום.
שימוש בכלונסאות בנטונייט כולל החדרה לקרקע של חומר מינרלי אשר הופך את הקרקע לצמיגית מה שמאפשר קידוח לעומק רב מבלי חשש לקריסה של בורות הקידוח.

בטיחות ויציבות מבנים

כלונסאות הם קורות ויסודות חזקים של מבנים הממוקמים מתחת לפני השטח ונועדו לייצב את המבנה.
קידוח כלונסאות מותאם לסוג הקרקע ולעומסים בהם אמור לעמוד המבנה. הנחת היסודות בעומק הקרקע ותוך התחשבות במאפייניה, חייבת להיות מדויקת על מנת לוודא יציבות וחוזק הבניין.
קידוח כלונסאות מתבצע באמצעות מקדח מכני בקוטר ועומק המתאימים לתכנית הבנייה. העבודה מתבצעת תוך בקרה וניטור רציפים של פעולת המקדחה וזאת במטרה למנוע חריגות או סטיות מהנתונים של מאפייני הקרקע והבנייה.
קידוח כלונסאות מבטיח כי המבנה שיוקם יהיה יציב ובטוח וזאת בזכות קיבועו לקרקע באופן מיטבי. כל מבנה שמוקם אמור להיות מקובע היטב לקרקע ולכן קידוח כלונסאות מהווה את השלב הראשוני בכל תהליך של בנייה.

עבודות קידוח מקצועיות מידי מומחים

חברת דנאל קידוחים הינה חברה מובילה וותיקה בתחום הקידוח וקידוחי ביסוס.
אנו פועלים החל משנת 1981 בביצוע מגוון עבודות קידוח מקצועיות ואיכותיות לצרכים שונים וכל זאת בעזרת צוות עובדים מיומן ומקצועי ובעזרת ציוד איכותי וחדשני. דנאל קידוחים שמה לנגד עיניה את טובת הלקוח מעל לכל ופועלת להגשים זאת תוך שיתוף פעולה ושקיפות מלאים לאורך כל שלבי העבודה עד להשלמתה על הצד הטוב ביותר לשביעות רצון לקוחותינו.

כלונסאות הם קורות ויסודות חזקים של מבנים הממוקמים מתחת לפני השטח ונועדו לייצב את המבנה.

בין לקוחותינו

עם לקוחות החברה נמנים קבלני בניין וחברות גדולות המבצעות את מרב הפרויקטים הגדולים במשק, וכן לקוחות פרטיים, אדריכלים, מהנדסים, קבלני תשתיות ופיתוח ועוד.
להלן רשימה חלקית של כמה מלקוחותיה המרוצים של דנאל קידוחים, עבורם ביצעה החברה פרויקטים רבים בעבר וממשיכה לבצע פרויקטים חדשים בהווה:
אשטרום בע"מ, אגרוטופ, א. ארונסון, סולל בונה, אפריקה ישראל, פרימק, צרפתי שמעון, גל גדרה, אורתם סהר, תורג'מן, רגבים, י.ע.ז בע"מ, נפתלי ניסן ובניו, עמירם סיון, גיא & דורון לוי, א. דורי, אורתם מליבו, קיבוצים, משרדי ממשלה, משרד הביטחון ועוד.

נשמח לשמוע ממכם, שלחו לנו הודעה!

העמל 18, קרית מלאכי

שעות פעילות

ימים א-ה: 10:00-18:00
יום ו': סגור!
יום ש': סגור!

לפרטים נוספים חייגו