קידוח קרקע

קידוח קרקע

קידוח קרקע הינו מונח כללי המתייחס למגוון של עבודות קידוח פופולריות דוגמת קידוח בורות ניקוז, קידוחי כלונסאות, קידוחי בנטונייט ועוד. עבודות קידוח קרקע הינן שכיחות בתחום הבנייה ומיועדות לרוב להקמת יסודות בניין יציבים וחזקים. יציבות הקרקע ויסודותיו מהווים מרכיב קריטי לבנייה בטיחותית ותקנית אשר תהיה עמידה בפני רעידות אדמה ותעמוד בתקנים הנדרשים.

קידוח בור ניקוז

קידוח קרקע ליצירת בור ניקוז משמשת לצורך איסוף הפסולת אשר נאספת בפתחי הניקוז של הבית כאשר בור הניקוז מחובר למערכת הביוב של הישוב. קידוח בור ניקוז נועד לאפשר הזרמת מי הגשמים העודפים וכן להזרים את מי השופכין מן הבתים אל מערכת הביוב וזאת לשם שמירה על תברואה ומניעה של הפצת מחלות וזיהום מי התהום. קידוח קרקע באתרי בנייה נדרש במטרה למנוע הפצת האתר במים בעיקר כאשר מדובר בעבודות המבוצעות בחורף. כל קידוח קרקע מחייב היוועצות עם מהנדס בנייה המאפשר את מידות בור הניקוז. לאחר קידוח קרקע, מוחדרים אל בור הניקוז רשת ברזל וחצץ וזאת על מנת להבטיח חלחול של המים אל הקרקע ומניעת חלחול של גופים שונים ומזהמים אשר נותרים בתוך הבור.

בדיקות קרקע

קידוח קרקע הוא פעולה המבוצעת גם עבור בדיקות קרקע. קידוחי ניסיון נועדו לזהות את מאפייני הקרקע דוגמת רמת הצפיפות שלה, אחוז הנוזלים בה וסוגה בין אם מדובר בקרקע סלעית, חולית וכו'. לאחר קבלת כל הנתונים הרלוונטיים, ניתן להסיק האם מדובר בקרקע טובה לבנייה וכן מהם היסודות אשר יש לעשות בהם שימוש. קידוח קרקע בקרקע חקלאית, מספק מידע לגבי הגידולים המתאימים לאותו סוג הקרקע. קידוח קרקע מספק תמונה ומידע אודות השכבות השונות של הקרקע ומכאן שהוא מקל על פעולת המהנדסים ומאפשר תכנון של תכניות בנייה בהתאם לתנאי השטח.

ניהול וביצוע עבודות קידוח באופן מקצועי ויעיל

חברת דנאל קידוחים פועלת החל משנת 1981 בתחום עבודות הקידוח עבור חברות, לקוחות פרטיים וקבלנים. החברה הינה קבלן רשום ובעלת ניסיון מקצועי רב בניהול של פרוייקטים ועבודות בתנאים מורכבים. בזכות צוות העובדים מיומן והמקצועי שלנו ובעזרת ציוד משוכלל מודרני וחדשני, אנו מיישמים טכניקות ושיטות עבודה יעילות לשם השלמת העבודה על הצד הטוב ביותר לשביעות רצון לקוחותינו. דנאל קידוחים מאמינה בשקיפות ובשיתוף פעולה מלאים מול הלקוח ושמה בראש סדר העדיפויות שלה את טובת הלקוח.

בין לקוחותינו

עם לקוחות החברה נמנים קבלני בניין וחברות גדולות המבצעות את מרב הפרויקטים הגדולים במשק, וכן לקוחות פרטיים, אדריכלים, מהנדסים, קבלני תשתיות ופיתוח ועוד.
להלן רשימה חלקית של כמה מלקוחותיה המרוצים של דנאל קידוחים, עבורם ביצעה החברה פרויקטים רבים בעבר וממשיכה לבצע פרויקטים חדשים בהווה:
אשטרום בע"מ, אגרוטופ, א. ארונסון, סולל בונה, אפריקה ישראל, פרימק, צרפתי שמעון, גל גדרה, אורתם סהר, תורג'מן, רגבים, י.ע.ז בע"מ, נפתלי ניסן ובניו, עמירם סיון, גיא & דורון לוי, א. דורי, אורתם מליבו, קיבוצים, משרדי ממשלה, משרד הביטחון ועוד.

נשמח לשמוע ממכם, שלחו לנו הודעה!

העמל 18, קרית מלאכי

שעות פעילות

ימים א-ה: 10:00-18:00
יום ו': סגור!
יום ש': סגור!

לפרטים נוספים חייגו