קידוח רגיל יבש

קידוח רגיל יבש

שיטת קידוחי CFA (ר"ת: Continuous Flight Auger) מומלצת לקידוח כלונסאות בקרקעות לא יציבות. היא מתבצעת באמצעות מקדח ספירלי המוחדר לקרקע. בהגיעו של המקדח לעומק הרצוי, מוזרק בטון בלחץ אדיר דרך צינור חלול, שנמצא במרכז המקדח, וממלא את הכלונס. כלוב הזיון מוחדר לבטון רק עם גמר היציקה, לאחר שהמקדח הוצא.
שיטה קידוח CFA הינה השיטה מהמתקדמות בעולם, והיא פוטרת את הקודחים משימוש בצינור מגן או בתערובת בנטונייט. כמו כן, שיטת קידוחי CFA תורמת לשמירה על איכות הסביבה, שכן אין זיהום של מקורות טבעיים (כגון מי תהום וקרקע). קידוח CFA הינה אחד מתחומי התמחותה הבולטים והמובילים ביותר של חברת דנאל קידוחים.

בין לקוחותינו

עם לקוחות החברה נמנים קבלני בניין וחברות גדולות המבצעות את מרב הפרויקטים הגדולים במשק, וכן לקוחות פרטיים, אדריכלים, מהנדסים, קבלני תשתיות ופיתוח ועוד.
להלן רשימה חלקית של כמה מלקוחותיה המרוצים של דנאל קידוחים, עבורם ביצעה החברה פרויקטים רבים בעבר וממשיכה לבצע פרויקטים חדשים בהווה:
אשטרום בע"מ, אגרוטופ, א. ארונסון, סולל בונה, אפריקה ישראל, פרימק, צרפתי שמעון, גל גדרה, אורתם סהר, תורג'מן, רגבים, י.ע.ז בע"מ, נפתלי ניסן ובניו, עמירם סיון, גיא & דורון לוי, א. דורי, אורתם מליבו, קיבוצים, משרדי ממשלה, משרד הביטחון ועוד.

נשמח לשמוע ממכם, שלחו לנו הודעה!

העמל 18, קרית מלאכי

שעות פעילות

ימים א-ה: 10:00-18:00
יום ו': סגור!
יום ש': סגור!

לפרטים נוספים חייגו