קידוח CFA

קידוח CFA

שיטת קידוחי CFA (ר"ת: Continuous Flight Auger) מומלצת לקידוח כלונסאות בקרקעות לא יציבות. היא מתבצעת באמצעות מקדח ספירלי המוחדר לקרקע. בהגיעו של המקדח לעומק הרצוי, מוזרק בטון בלחץ אדיר דרך צינור חלול, שנמצא במרכז המקדח, וממלא את הכלונס. כלוב הזיון מוחדר לבטון רק עם גמר היציקה, לאחר שהמקדח הוצא.
שיטה קידוח CFA הינה השיטה מהמתקדמות בעולם, והיא פוטרת את הקודחים משימוש בצינור מגן או בתערובת בנטונייט. כמו כן, שיטת קידוחי CFA תורמת לשמירה על איכות הסביבה, שכן אין זיהום של מקורות טבעיים (כגון מי תהום וקרקע). קידוח CFA הינה אחד מתחומי התמחותה הבולטים והמובילים ביותר של חברת דנאל קידוחים.

שיטת קידוח cfa הינה שיטה מתקדמת ויעילה הנועדה לביצוע עבודות קידוח בשטחים מורכבים ובתנאים בעייתיים.
נוכח ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום הבנייה והשימוש ברכיבים וחומרים חדשים, נוצר הצורך בעבודות עיבוד בטכניקות ושיטות מיוחדות.
קידוח cfa מספק מענה להתמודדות עם קידוח בקרקעות מורכבות ולביצוע משימות קידוח ייחודיות וייעודיות.

מאפייני ויתרונות השיטה
שיטת קידוח cfa מבוססת על קידוח כלונסאות עמוק בקרקעות מגוונות בהן קרקעות לא יציבות.
בקידוח מסוג זה, מוכנס המקדח לקרקע עד לעומק הרצוי ולאחר שהמקדח הגיע לנקודת היעד, המערכת מזרימה בטון יצוק בלחץ גבוה אשר עם התקשותו הוא הופך לעמוד תמיכה.
לאחר הוצאת המקדח מן הקרקע, מוכנס כלוב עשוי מתכת את יציקת הבטון בטרם הוא התקשה.
התוצאה המתקבלת היא של יסודות יציבים וחזקים עליהם ניתן לבנות מבנים שונים. היתרון הבולט של קידוח cfa הוא היעילות בהתמודדות עם קרקע בלתי יציבה. השיטה נחשבת כבטוחה והנפוצה ביותר לקידוח בקרקעות לא יציבות או רכות כאשר יש צורך ביצירת יסודות עמוקים.
יתרון נוסף של השיטה מתבטא בשמירה על הסביבה. ישנם מקרים בהם יציקת בטון באמצעות צינור מגון או יציקה לתוך חור קדוח, עלולים לגרום לזיהום האדמה ופגיעה במי תהום, לעומת זאת השימוש בשיטה חדשנית זו מונע זיהום של מי התהום והפיכתם לבלתי כשירים.

מענה יעיל, איכותי ומקצועי למגוון עבודות קידוח בתנאים מורכבים
קידוח cfa מספק מענה מקצועי ויעיל לצורך לתגבר באופן מלאכותי את כוח ההתנגדות של הקרקע.
קידוח מסוג זה משמש לצרכי בנייה או לשליטה וחיזוק של מבנים קיימים. קידוח cfaמתבצע באמצעות מקדח ייעודי הכולל מנגנון פעולה ייחודי והתוצאה הינה שיטה איכותית ויעילה ליצירת כלונסאות קידוח בטיחותיות ויציבות.
קידוח כלונסאות מהווה שיטת עבודה נפוצה בישראל, כאשר קידוח cfa פיתח את השיטות הישנות וזאת בזכות מכונת קידוח חדשנית המבצעת את כל הפעולות הכרוכות בעבודת הקידוח בו זמנית.
קידוח cfa כולל קידוח בור אנכי באדמה עד לעומק של 23 מטר וזאת באמצעות מקדח ספירלי ולאחר מכן המערכת מובילה בטון במצב צמיגי בלחץ גבוה.

עבודות קידוח מקצועיות ואיכותיות
חברת דנאל קידוחים בע"מ הינה חברה מובילה וותיקה בתחום קידוחי הביסוס ועבודות קידוח אחרות ופועלת משנת 1981 כקבלן רשום.
דנאל קידוחים שמה לה למטרה לבצע מגוון עבודות ברמת איכות גבוהה וזאת בזכות צוות מומחים מקצועי ושימוש בציוד איכותי.
אנו רואים לנגד עינינו את טובת הלקוח לאורך כל שלבי הפרוייקט וצועדים יד ביש בשיתוף פעולה ובשקיפות מלאים עד להשלמת המשימה לשביעות רצון לקוחותינו.

בין לקוחותינו

עם לקוחות החברה נמנים קבלני בניין וחברות גדולות המבצעות את מרב הפרויקטים הגדולים במשק, וכן לקוחות פרטיים, אדריכלים, מהנדסים, קבלני תשתיות ופיתוח ועוד.
להלן רשימה חלקית של כמה מלקוחותיה המרוצים של דנאל קידוחים, עבורם ביצעה החברה פרויקטים רבים בעבר וממשיכה לבצע פרויקטים חדשים בהווה:
אשטרום בע"מ, אגרוטופ, א. ארונסון, סולל בונה, אפריקה ישראל, פרימק, צרפתי שמעון, גל גדרה, אורתם סהר, תורג'מן, רגבים, י.ע.ז בע"מ, נפתלי ניסן ובניו, עמירם סיון, גיא & דורון לוי, א. דורי, אורתם מליבו, קיבוצים, משרדי ממשלה, משרד הביטחון ועוד.

נשמח לשמוע ממכם, שלחו לנו הודעה!

העמל 18, קרית מלאכי

שעות פעילות

ימים א-ה: 10:00-18:00
יום ו': סגור!
יום ש': סגור!

לפרטים נוספים חייגו